Proste prace, na których można naprawdę sporo zarobić

utworzone przez | Lis 12, 2018

Jeśli chcemy – albo musimy – szybko dorobić, to mamy całkiem sporo możliwości. Nawet prace nie wymagające większych umiejętności, czy też wiedzy i doświadczenia, mogą całkiem solidnie podreperować nasz budżet. Oto kilka przykładów takich prac.

Sprzątanie

Choć to zadanie, które uważa się za niezbyt prestiżowe, to może być nieźle płatne. W Warszawie można zarobić nawet 50 złotych za godzinę. Popyt w stolicy jest zresztą dość spory, natomiast w mniejszych miastach można zarobić dużo na przykład przed świętami.

Przewozy osób

Ten rynek jest zdominowany przez aplikacje, takie jak Uber czy BlaBlaCar. Ale mając własny samochód można oferować transport na bardzo różnych zasadach. Zleceń tego typu jest sporo na różnych serwisach. Można pomagać przedostać się po prostu z punktu A do punktu B, ale niektórzy oferują też pomoc w przeprowadzkach. Tu jednak trudno mówić o konkretnych stawkach, bo różnią się one pomiędzy miastami czy też rodzajami zleceń.

Drobne naprawy

W tym przypadku trzeba mieć już pewne niestandardowe umiejętności oraz doświadczenie. Ale jeśli jesteśmy „złotymi rączkami”, to możemy całkiem solidnie dorobić. Patrząc po liczbie ogłoszeń internetowych, całkiem sporo osób ma problemy z kranem, przewodami, a nawet podłączeniem komputera do internetu. Rozwiązując takie kłopoty możemy zarobić kilkadziesiąt złotych, a czasem dużo więcej.

Koszenie trawy i utrzymanie ogrodu

Wiele osób, które mają własny ogród niestety nie ma czasu, by nim się odpowiednio zająć i dlatego ofert opieki nad ogrodami czy regularnego koszenia trawy jest całkiem sporo. Praca jest znacznie przyjemniejsza niż sprzątanie, a można przy tym podobnie zarobić. Czasem jednak niezbędna jest pewna wiedza z zakresu ogrodnictwa.

Job To Person

Job To Person

Portal z ogłoszeniami o pracę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak powinno wyglądać idealne ogłoszenie o pracę?

Rekruterzy i HR-owcy często narzekają, że na ogłoszenia o pracę odpowiadają osoby, które nie mają odpowiedniego doświadczenia czy wykształcenia. Czy to wina wyłącznie kandydatów? Również sami rekruterzy mogą zadbać, by ogłoszenie trafiło tylko osób, do których...

czytaj dalej

Szukasz rzetelnego pracownika lub poszukujesz pracy / zlecenia?

Sprawdź ofertę ogłoszeń online na naszym portalu Jobtoperson!